MREŽNE STRANICE 7.b razreda
Brawl Stars
Autor: Stefan Grujić, 20. 5. 2021.

Ovo je moj prvi online rad,natsavnica nam je dala slobodnu temu i ja sam izabrao igricu koju dugo igram Brawl Stars

Brawl Stars

Brawl Stars je igrica koja ima puno game modova, brawler-a, star power-a, gadget-a…

-Modovi u Brawl Stasu su:

Gem Grab - 3v3 game mode u kojemu se na sredini mape nalazi droper koji izbacuje gemove koje igrači trebaju da pokupe, gemovi idu na onog igrača koji ih pokupi, ali ako ga ubiju gemovi padaju na pod gdje je ubijen, ali on se za 3 sekunde opet respawn-a. Kada jedan od timova dođe do 10 gemova počinje odbrojavanje i ako ih protivnički tim ubije odbrojavanje prestaje, ali ako završi, pobijedili su.

Brawl Ball - 3v3 game mode u kojemu trebate zabiti gol drugom timu i ne možete zabiti sami sebi gol, kada jedan tim dođe do 2 gola oni pobjeđuju.

Heist - 3v3 game mode u kojemu svaki tim ima svoj sef,i protivnici igrači moraju doći do vašeg sefa i unistiti ga.

Solo Showdown/Duo Showdown - U solo showdown-u se stvara 10 igrača na svakom kutu mape,na mapi se mogu naći kutije koje kada srušite dobijate power cube-e od kojih postajete jači i cilj je ostati zadnji. / U duo showdown-u ima 5 timova po 2 igrača u jednom timu,kao i u solo showdown-u imaju kutije od kojih postajete jači i cilj je biti prvi.

Bounty - 3v3 game mode u kojemu je cilj da ubijete što više protivničkih igrača i da vaš tim ima što više zvijezdi od protivničkog tima,na početku ima plava zvijezda koja se nalazi na sredini mape,onaj ko je pokupi pomaze svom timu zato sto ta zvijezda dodaje jos jednu zvijezdu timu,ali ako neko ubije tog igrača sa plavom zvijezdom,drugi tim uzima tu zvijezdu.

Siege - 3v3 game mode u kojemu je cilj pokupiti što višse šarafa koji se nalaze na sredini mape,i onaj tim koji imka vise šarafa prije odbrojavanja stvara boss-a koji ide napadati protivnički sef,ali sef u siege-u nije kao u heist-u,ovaj sef puca i daje štetu od hiljadu Healt-a,kada boss uđe u iscrtkano polje protivničkog tima sef ga pocinje pucati dok ga neubije ali sef nepuca samo boss-a nego i protivničke igrače.

Hot Zone - 3v3 game mode u kojemu je cilj stajati što duže u određenom polju i popuniti postotak tog polja do kraja,broj polja zavisi do mape,najveći broj polja je 3.

Big Game – 5v1 game mode u kojemu jedan od igrača ima ultra boost healt-a,damage-a i cilj njegovih protivnika je da ga ubiju.

Robo Rumble - je game mode u kojemu imaju 3 igrača protiv beskonačno botova i cilj je obraniti sef do isteka vremena,što više pobjeđujete postaje teže obraniti sef od robota.

Boss Fight – je game mode u kojemu 3 igrača uništavaju Boss-a i njegove robote,cilj ga je ubiti.